Slide

Most Wanted! Sp. z o. o. jest liderem na rynku usług HR. Od lat specjalizuje się w realizacji projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne oraz menadżerskie średniego oraz wyższego szczebla. Działa na obszarze całej Polski, pracuje także dla Klientów zagranicznych. Ich główną działalnością są usługi rekrutacyjne.

Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy to wydarzenie dedykowane menedżerom HR i wykwalifikowanym pracownikom działów kadr. Jest miejscem spotkań i wymiany doświadczeń oraz poszerzania wiedzy, przy udziale ekspertów posiadających rozległą wiedzę na tematy związane z praktycznym zastosowaniem prawa pracy.

HR E-book to dynamicznie rozwijające się wydawnictwo specjalistyczne, którego celem jest stworzenie rozbudowanego, kompleksowego kompendium wiedzy poświęconego problematyce prawa pracy, podatków oraz ubezpieczeń społecznych i RODO.

Cykl konferencji dla kobiet pracujących w działach HR – tematyka obejmuje m.in.: zagadnienia marki kobiet, rozwoju osobistego, umiejętności prowadzenia przemówień publicznych, dress code w biznesie.