Forum Kadrowo-Płacowe dla Praktyków to wydarzenie dedykowane menedżerom HR i wykwalifikowanym pracownikom działów kadr. Jest miejscem spotkań i wymiany doświadczeń oraz poszerzania wiedzy, przy udziale ekspertów posiadających rozległą wiedzę na tematy związane z praktycznym zastosowaniem prawa pracy.


Slide
Dlaczego warto wziąć udział w Forum Kadrowo-Płacowym?
Slide

Poruszymy najbardziej kontrowersyjne aspekty zmian wprowadzonych w prawie pracy.

Poznasz najnowsze i kluczowe zmiany przepisów.

Poznasz najważniejsze zmiany, które czekają nas w 2021 roku.

Wystąpią wybitni eksperci, którzy posiadają rozległą wiedzę oraz bogate doświadczenie w zakresie prawa pracy.

Otrzymasz możliwość indywidualnych konsultacji z naszymi ekspertami-praktykami.

Możliwość poznania uczestników konferencji i wzajemnej wymiany doświadczeń.


Slide
Most Wanted! Sp. z o. o.

Organizatorem cyklu Forum Kadrowo-Płacowego dla Praktyków jest Most Wanted! Sp. z o. o..

W zakresie szkoleń – współpracujący z nami, najlepsi wykładowcy z kraju są bardzo dobrze oceniani przez uczestników szkoleń, którzy wskazują na ich wysokie kompetencje, oraz ciekawy i przystępny sposób przekazywania wiedzy.

Most Wanted! Sp. z o. o. jest liderem na rynku usług HR. Od lat specjalizuje się w realizacji projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne oraz menadżerskie średniego oraz wyższego szczebla. Działa na obszarze całej Polski, pracuje także dla Klientów zagranicznych. Ich główną działalnością są usługi rekrutacyjne: Executive Search, Search & Selection, Kampanie Rekrutacyjne, a także Outplacement indywidualny i grupowy, Assessment Development Centre i pracownicy tymczasowi.

Poza Forum Kadrowo-Płacowym dla Praktyków, Most Wanted! Sp. z o. o., prowadzi również projekt Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy – wydarzenie dedykowane menedżerom HR i wykwalifikowanym pracownikom działów kadr oraz HR na szpilkach – cykl konferencji dla kobiet pracujących w działach HR – tematyka obejmuje m.in. zagadnienia marki kobiet, rozwoju osobistego, umiejętności prowadzenia przemówień publicznych, dress code w biznesie itd.