Slide
Iwona-Nowak-Przybylska

Od 30 lat Główny Księgowy i Dyrektor Finansowy. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu na Wydziale Zarządzania i Informatyki oraz Nauk Ekonomicznych.
Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu na Wydziale Zarządzania i Informatyki oraz Nauk Ekonomicznych o kierunkach:
a) Zarządzanie Przedsiębiorstwem,
b) Zarządzanie Nieruchomościami,
c) Zarządzanie Instytucjami Opieki Zdrowotnej i Społecznej.

Posiada Dyplom ukończenia francuskiej uczelni – Paris 13 przy Sorbonie z Zarządzania Instytucjami Opieki Zdrowotnej i Społecznej oraz dyplom Akademii Medycznej we Wrocławiu (Studia trójdzielne). Ma wykształcenie i doświadczenie w prowadzeniu jednostek kultury.

Ukończyła Studium Prawa Europejskiego w zakresie:
1. Menadżera Kultury,
2. Zarządzania Instytucjami Kultury.

Przez kilka lat była menadżerem zarządzającym w jednostce miejskiej we Wrocławiu. Posiada certyfikat Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Jest także certyfikowanym Mediatorem Sądowym. Posiada dwudziestoośmioletnie doświadczenie w księgowości. Od 30 lat Główny Księgowy i Dyrektor Finansowy. Stale się rozwija i pogłębia wiedzę. Od ponad 27 lat prowadzi szkolenia z zakresu kadr i płac, funduszu świadczeń socjalnych i innych. Kładzie duży nacisk na praktykę.